0 850 307 60 34

Çağrı Merkezi

0 850 307 60 34

WhatsApp Destek

Adresimiz

Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. 34 750 Ataşehir / İstanbul

Masai Saatlerimiz

Hafta içi 08:30 - 18:00 | Cumartesi 08:30 - 15:00 | Pazar Kapalı

SIKÇA SORULAN SORULAR

Başvuru şartı var mı?

Hayır. Herhangi bir mezuniyet şartı ve ön koşul aranmayıp, Türkiye ve dünyanın her yerinden dileyen herkes eğitimlere katılabilir. Ayrıca yurt dışında yaşayanlar ve yabancı uyruklu vatandaşlar da başvurabilir.

Birden fazla eğitime başvurabilir miyim?

Evet. Birden fazla eğitime başvuru yapabilirsiniz. Dilediğiniz eğitimleri sepete ekleyip ardından tüm eğitimler için tek seferde ödeme adımına geçebilirsiniz.

Ödeme seçenekleri neler?

Kredi kartı, banka kartı, havale, EFT, FAST, Google Pay, Apple Pay.

Size nasıl güvenebilirim?

Kurumumuz, 2015 yılında akademisyenler tarafından Teknokentte kuruldu. Başta üniversiteler olmak üzere çeşitli kurumlar ile protokoller yaptık ve iş birliklerimiz devam etmektedir. 30 binden fazla kişiyi sertifikalandırdık. Bünyemizde 400’den fazla eğitim ve sertifika programı bulunmaktadır. Bize güven konusunda tereddütünüz varsa anlaşma ve protokol yaptığımız üniversitelerin sürekli eğitim merkezlerini arayarak bizleri teyit edebilirsiniz. Türkiye'nin en güvenilir online eğitim platformuyuz. Katılımcılarımızın göstermiş olduğu teveccüh ile 8. yılımızda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kredi kartı alışverişi güvenli mi?

Web sitemiz Let’s Encrypt SSL güvenlik sertifikasına sahiptir.

Kredi kartı ve banka kartı bilgileriniz güvendedir. İnternet sitemiz 256 bit SSL şifreleme yaparak kredi kartı ve banka kartı bilgilerinizi güvence altında almaktadır, bu durumu adres çubuğunda şifrelenmiş ikondan ya da https uzantısından teyit edebilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle saklanmamaktadır ve kaydedilmemektedir. https siteleri şifrelenmiş olarak yayınlanır ve reklamları, kötü amaçlı yazılımları veya benzeri zararlı uygulamaları durdurarak verilerin ele geçirilmesini engeller.

Sertifikalar e-devlet sistemine işleniyor mu?

Evet. Sertifikalar, https://giris.turkiye.gov.tr e-devlet kapısı sistemine işlenir, doğrulanabilir, sorgulanabilir, indirilebilir, imzalı ve barkodludur. Sertifikanızı sorgulamak için tıklayınız